x
Novinky

Podepsali jsme memorandum s největším knižním vydavatelstvím

Podepsali jsme memorandum s největším knižním vydavatelstvím

Nejvýznamnější výročí letošního roku se blíží. V říjnu si připomeneme sto let ode dne, kdy byla založena Československá republika. Češi (a nejen oni) získali po dlouhých staletích možnost začít budovat vlastní samostatný stát.

České dukáty ve spolupráci s největším tuzemským knižním vydavatelstvím Albatros Media uvedou na sběratelský trh opravdovou lahůdku. Memorandum o spolupráci bylo dnes stvrzeno podpisem ředitele Albatros Media Václava Kadlece (na fotografii vlevo) a zakladatele Českých dukátů Vladimíra Olmra.

České dukáty razí českou historii. Nejen tu královskou (cyklus Na paměť českých králů a královen), ale letošním rokem počínaje i novodobou. Blížící se výročí vzniku ČSR nás inspirovalo – v říjnu společně přivedeme na svět v Česku nevídanou sběratelskou lahůdku, mapující historii první republiky. Pod názvem Kronika první republiky spatří postupně světlo světa jednadvacet knih autorů Pavla Kosatíka a Jaroslava Moravce a jednadvacet sad pamětních medailí významných českých medailérů.

KRONIKA zachytí události politického, kulturního a společenského dění v prvorepublikovém Československu a pojedná rovněž o otázkách měnových. To vše na stránkách knih i v reliéfu pamětních medailí. Každý díl obsáhne události jednoho roku, každý rok, počínaje tím letošním, vyjde jeden díl. Náklad KRONIKY bude limitován. V každém roce vznikne pouhých 21 kusů knihy se sadou zlatých dukátových medailí a 100 kusů knihy se sadou stříbrných medailí.

Podepsali jsme memorandum s největším knižním vydavatelstvím
zajímavosti a novinky
Přečtěte si
Další články
chcete se zeptat?
odběr newsletteru
yt-ico