x
Na paměť českých králů a královen

Sběratelská etue

Sada
Etue pro kolekci
sad odražků dukátů
 

Sběratelská etue pojme 8 sad
stříbrných medailí.

Ruční výroba v České republice
Potah se strukturou hladké kůže
Stříbrná ražba na víku
Stříbrná ořízka etue
 
Cena 3 450
chci koupit
Sběratelská etue
DOTAŽENÉ DO POSLEDNÍHO DETAILU
Etue pro sady

Koupí sběratelské etue získáte luxusní obal pro kolekci sad stříbrných medailí.

Do jedné etue pohodlně uložíte osm sad českých králů a královen včetně certifikátů pravosti. Celou kolekci uložíte do pěti etuí, které můžete průběžně dokupovat tak, jak se bude rozrůstat Vaše sbírka.

VÝJIMEČNÉ SBĚRATELSKÉ ETUE

Výjimečný sběratelský projekt si zaslouží výjimečné sběratelské etue. Přesně takové Vám nyní přinášíme pro stříbrné medaile z cyklu Na paměť českých králů a královen Etue jsou potaženy speciálním papírem se strukturou hladké kůže. Potah je velmi pevný, neodírá se a nemění barvu. Etue tak vydrží jako nové po dlouhé roky. Tmavě zelená barva ladí s celkovým konceptem sběratelského cyklu. Víko je opatřeno stříbrnou ražbou fólií, nápisem „NA PAMĚŤ ČESKÝCH KRÁLŮ A KRÁLOVEN“. Uvnitř sběratelské etue najdete dřevěná plata na odražky dukátů, povrchově upravená vysoce kvalitní černou flokáží. Pod platy se skrývají desky ze speciálního grafického papíru o vysoké gramáži, do kterých pohodlně uložíte všechny certifikáty.

A to nejlepší na konec. Na sběratelských etuích jsme použili tzv. knižní ořízku, což je u obalu naprostý unikát. Inspirovali jsme se u starých reprezentativních publikací, které knihtiskaři opatřovali natíranou ořízkou – hrany listů nabarvili například barvou s příměsí ryzího zlata či stříbra. My jsme takto ryzí stříbrnou barvou natřeli hrany vrchního a spodního víka etue. Tím jsme dodali obalu punc exkluzivity. To vše je pro Vás vyrobeno ručně v České republice.

chci koupit etui pro sadu
collection text img
Přečtěte si zajímavé příběhy ze života našich panovníků
Ročenka Českých dukátů
OTEVŘÍT ROČENKU
chcete se zeptat?
odběr newsletteru