x
Na paměť českých králů a královen

Sběratelská etue

Sada
Etue pro kolekci
odražků desetidukátů
 

Sběratelská etue pojme 40 stříbrných medailí.

Ruční výroba v České republice
Potah se strukturou hladké kůže
Stříbrná ražba na víku
Stříbrná ořízka etue
 
Cena 3 450
chci koupit
Sběratelská etue
DOTAŽENÉ DO POSLEDNÍHO DETAILU
Etue pro ∅ 42 mm

Koupí sběratelské etue získáte luxusní obal pro kolekci stříbrných medailí.

Do jedné etue pohodlně uložíte všech čtyřicet emisí stříbrných medailí českých králů a královen včetně certifikátů pravosti.

VÝJIMEČNÉ SBĚRATELSKÉ ETUE

Výjimečný sběratelský projekt si zaslouží výjimečné sběratelské etue. Přesně takové Vám nyní přinášíme pro stříbrné medaile z cyklu Na paměť českých králů a královen Etue jsou potaženy speciálním papírem se strukturou hladké kůže. Potah je velmi pevný, neodírá se a nemění barvu. Etue tak vydrží jako nové po dlouhé roky. Tmavě zelená barva ladí s celkovým konceptem sběratelského cyklu. Víko je opatřeno stříbrnou ražbou fólií, nápisem „NA PAMĚŤ ČESKÝCH KRÁLŮ A KRÁLOVEN“. Uvnitř sběratelské etue najdete dřevěná plata na odražky dukátů, povrchově upravená vysoce kvalitní černou flokáží. Pod platy se skrývají desky ze speciálního grafického papíru o vysoké gramáži, do kterých pohodlně uložíte všechny certifikáty.

A to nejlepší na konec. Na sběratelských etuích jsme použili tzv. knižní ořízku, což je u obalu naprostý unikát. Inspirovali jsme se u starých reprezentativních publikací, které knihtiskaři opatřovali natíranou ořízkou – hrany listů nabarvili například barvou s příměsí ryzího zlata či stříbra. My jsme takto ryzí stříbrnou barvou natřeli hrany vrchního a spodního víka etue. Tím jsme dodali obalu punc exkluzivity. To vše je pro Vás vyrobeno ručně v České republice.

chci koupit etui pro ∅ 42 mm
collection text img
Přečtěte si zajímavé příběhy ze života našich panovníků
Ročenka Českých dukátů
OTEVŘÍT ROČENKU
chcete se zeptat?
odběr newsletteru